Kontakt

Get in touch.

031-711 37 04

Samarbeta: info@r2.se
Jobba: karriar@r2.se
Praktisera: praktik@r2.se

Besök:
Järntorget 3
413 04 Göteborg

Post:
Box 2010
403 11 Göteborg

Vill du också göra skillnad?

Fyll i formuläret så hör vi av oss så snart vi kan!

MessengerTelefonMail

Peter Rosenqvist

VD / Creative Director

peter@r2.se
070-893 22 58

Sandra Rosenqvist

Digital Strateg / Projektassistent

sandra@r2.se
0730-942257

Magnus Ekberg

Projektledare

magnus@r2.se
070-842 39 40

Gabriella Bach

Produktionsledare / Planner

gabriella@r2.se
070-383 76 96

Anders Hellstrand

Copywriter

anders@r2.se
072-729 06 01

Emma Rådhall

Webb / Digital Design

emma@r2.se
070-547 11 37

Byråhund

Bambo

 

Adina Nordström

Praktikant

Stay social